Tot op heden hebben we nog niet de response gehad als waarop we hadden gehoopt. Geen idee waarom er zo weinig word gereageert, wellicht dat het nu een drukke periode voor mensen is zo met de feestdagen of je denkt misschien dat je niet een hele goede reden hebt om opnieuw te trouwen. Alle redenen dingen echter mee naar deze prijs, dus ook als je alleen maar als reden hebt dat jullie na al die jaren nog steeds zoveel van elkaar houden :).
Dus schrijf je vandaag nog in, want wie wil er nou niet nog een keer trouwen(nu misschien wel in bijzijn van je kinderen) met de liefde van je leven?! Ben je zelf niet getrouwd maar weet je wel iemand voor wie deze actie veel zou kunnen betekenen deel dan dit bericht of voorgaande post via email/facebook of twitter.
Woensdag 11 januari is nu de laatste dag dat jij je kunt inschrijven! Zondag 15 januari wordt de top 5 bekend gemaakt!
Kijk voor alle voorwaarden HIER.







Superactie!! Ik heb wel een goede reden haha. Dus ik doe mee!
Posted by: Crista Van Es-Sluik | 01/03/2012 at 03:40 PM
Crista heeft zeker een goede reden want ik heb het feest gemist omdat ik lag te bevallen van haar neefje.....:-)
En dan trouwen wij gelijk mee, hebben we dat ook gehad!
Posted by: Sandra | 01/03/2012 at 11:40 PM
Mijn lieve pa en ma opgegeven! alweer 30 jaar getrouwd dit jaar :)en mijn reden voor het opgeven voor deze geweldige actie net verzonden :)
Posted by: claudia | 01/05/2012 at 08:15 PM
Oooooh my god, ik heb me gewoon opgegeven, wat eng, wat spannend, wat leuk!!! exited!!
Posted by: Tessa | 01/10/2012 at 12:22 AM
Prachtige website met een prachtige actie, ik heb mezelf opgegeven!
Ik ben op de kop af 10 jaar getrouwd en heb mijn bruiloft altijd opnieuw willen doen: feestelijker en leuker. Het zal onze liefde niet veranderen, maar het zou wel een mooie bekroning en bevestiging zijn door opnieuw JA te zeggen.
Posted by: Eline | 01/11/2012 at 09:36 PM